ART / Oil paintings / Oil painting 11809269
nr 1180 9269
Ivan Hoflund
(1887-1948), Sverige
Ivan Hoflund (1887-1948), Sweden. Ölandsmotiv. Signed, dated 1934. Olja på duk, 35x50 cm,
OIL PAINTING, Ölandsmotiv. Signerad, daterad 1934. Olja på duk, 35x50 cm
Ivan Hoflund, Swedish painter, born 1887, dead 1948 .
1000
SEK 700
Monday April 30 2018
at 19:09:34
30/4 18:51:09